444 73 58
Gayrimenkulde;
garantili ve
kârlı yatırım

projeleri üretir...

Omia İnşaat; yatırımcılarına kârlı yatırım fırsatları sunuyor. Kurulduğu tarihten itibaren yaptığı işe saygıyı ilke olarak kabul edip, maddi kazancın ötesinde iş yaptığı kurum ve kişiler nezdinde güvenilirliği, dürüstlüğü ve kaliteyi ön planda tutmayı kendisine hedef olarak seçmiştir.

Omia; şimdiye kadar gerçekleştirdiği ve bundan sonra da gerçekleştireceği projeleriyle, iddialı, tutarlı, kararlı ve dürüst çalışma ilkeleriyle, tercih edilen seçkin firmalar arasında hak ettiği konumu almak için tüm gücüyle çalışmaktadır...

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak, ana fikrimizi oluşturmaktadır. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Omia kendi vizyonunu; inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak, yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, bir dünya şirketi olarak belirlemiştir.